Zbierz reprezentację firmy
i zgłoście się do Warsaw Charity Cup Company Challenge!

* - pola wymagane

Zgłoś jedną lub dwie reprezentacje firmy!

regulamin

 

DLACZEGO WARTO ZGŁOSIĆ SIĘ DO WARSAW CHARITY CUP COMPANY CHALLENGE?

Dajemy Państwu możliwość połączenia działalności charytatywnej ze sportem oraz budowaniem relacji ze swoimi pracownikami.

Pieniądze ofiarowane przez Darczyńców biorących udział w Warsaw Charity Cup pomogą zorganizować całoroczne, bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci z warszawskich rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej lub rodzinnej.

#widzimysienakorcie

 

JAK MOGĘ ZGŁOSIĆ REPREZENTACJĘ FIRMY?

Reprezentację można zgłosić wyłącznie poprzez formularz na stronie www.warsawcharitycup.pl/zgloszenia/company-challenge.

Po wysłaniu zgłoszenia w ciągu 24h otrzymasz od nas potwierdzenie rezerwacji miejsc w turnieju. W przypadku braku miejsc w wybranych kategoriach będziesz miał możliwość zmiany kategorii lub pozostania na liście rezerwowej w kategoriach wybranych w pierwszej kolejności.

 

W JAKICH KATEGORIACH MOGĘ ZGŁOSIĆ REPREZENTACJĘ?

W ramach Warsaw Charity Cup rozegrane zostaną dwa turnieje amatorskie: turniej tenisowy i turniej squashowy.

Turniej tenisowy rozegrany zostanie w kategoriach: Gra pojedyncza Open, Gra podwójna mieszana Open Pro.

Turniej squashowy rozegrany zostanie w kategoriach: Open, Ladies.

 

ILE OSÓB MOŻE LICZYĆ REPREZENTACJA FIRMY?

Każda firma może zgłosić jedną lub dwie reprezentację składającą się z 2-4 Zawodników.

Jeden Zawodnik może brać udział wyłącznie w jednej wybranej kategorii. Zawodnicy nie muszą grać w tych samych kategoriach.

Reprezentacja powinna wyznaczyć kapitana, który będzie osobą  odpowiedzialną za kontakt z Organizatorem.

 

CO JESZCZE POWINIENEM WIEDZIEĆ?

Każdy z Zawodników otrzyma od Organizatora, w dniu turnieju, turniejową koszulkę oraz gadżety od Sponsorów i Partnerów.

Na koszulce umieszczona zostanie nazwa firmy lub zaproponowana przez członków reprezentacji nazwa reprezentacji zawierająca nazwę firmy.

Osoby fizyczne i osoby prawne mają możliwość odliczania od dochodu kwoty przekazanej na rzecz naszej Fundacji,
gdyż realizujemy cele z art.4 ustawy o pożytku publicznym i wolontariacie.

Podejmiecie wyzwanie?